white dandelions on blue background, wid

Frequently Asked Questions

Pizza Tomato Franchise Bayisi olmanın avantajları nelerdir?


-Ürünlerimizi günlük taze hamurla hazırlıyor oluşumuz. Misafirlerimize sunduğumuz bu güvence ilkesi bütün Pizza Tomato bayilerinde aynı titizlikle uygulanmaktadır. -%100 yerli sermaye ile kurulmuş olan markamız, sektörde büyüdükçe yerli üretime ve istihdama katkı sağlamaya devam etmektedir. -Geniş ürün yelpazesiyle her yaştan ve her bütçeden misafirlerimizi ağırlamamıza olanak sağlıyor. Ayrıca paket servis ve online sipariş hattımız her eve pizza aşkımızı götürmemize olanak sağlıyor. Bu sayede restoranlarımız günün her saati yüksek kazanç potansiyeline sahiptir.
Pizza Tomato'da Bayi Olma Süreci Nasıl İlerler?


Franchise Bayi olma süreci 4adımdan oluşmaktadır.

Bilgi Alma

Talepler için web sitemizden başvuru yapılması gerekmektedir. Bilgi alma; telefon, mail veya referans yöntemi ile gerçekleştirilebilinir.

Başvuru

Başvuru yapan kişi web sitemizde yer alan başvuru formunu tam ve eksiksiz olarak doldurmalıdır.

Ön Görüşme

Başvuru yapan Franchise Bayi adaylarımız, başvuru formunda belirtmiş oldukları telefon numaralarından aranırlar ve profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için Genel Merkeze davet edilirler.

Analiz, Onay, Kontrat ve Hazırlık

İş kurmak isteyen Franchise Bayi adayının önerdiği konumlardaki yerlerin, yönetimin atadığı teknik kadrosu tarafından gerekli gözlem ve fizibilite çalışmalarından sonra yönetim onayına sunulur ve uygun görüldüğü takdirde İsim Hakkı Hizmet Sözleşmesi taraflar arasında imzalanır. Ardından kiralama, dekorasyon faaliyetleri başlar ve bu aşamadan sonra adayın ve personelin 3 haftalık eğitim sürecine katılması talep edilir. Bu eğitimlere tam anlamıyla katılmak zorunludur.
Pizza Tomato’da Bayiliğinde Sunulan Konseptler Nelerdir?


-Yatırımcıların isteği ve mekanın konumuna göre dört farklı konsepte sahibiz. Konseptlerimiz kazançlarınızı maksimum seviyeye çıkartmak için ekibimiz tarafından özenle hazırlanmıştır. Misafirlerimize kusursuz ve kaliteli hizmet verirken, kendi işinizle kazanç sağlamanıza olanak tanıyoruz.
Pizza Tomato’nun Bayilerine Sunduğu Reklam ve Pazarlama Çalışmaları Nelerdir?


Reklam stratejimiz doğrultusunda pazarlama çalışmalarımızı iki farklı alanda yürütmekteyiz. Lokal pazarlamada; şubeler, müşterilerle bire bir temas kuracakları alanlarda broşür, afiş, tabela, kupon, şubelere özel kampanya çalışmaları yürütürler. Ulusal pazarlamada ise; Pizza Tomato ulusal reklam bütçesiyle; televizyon, internet reklamları, sosyal medya çalışmalarını yürütmekteyiz.
Pizza Tomato’nun Bayilerine Sunduğu Eğitim Destekleri Nelerdir?


Ekiplerimiz; müşteri tercihlerinin yönlendirilmesinden rekabet psikolojisine, sıcak satıştan hijyen ve kaliteye kadar, uzmanlık seviyesine ulaşana dek sürekli eğitime tabi tutulurlar. Pizza Tomato Akademi ve Denetim Departmanı, gıda bayiliği konusunda standart olan bir eğitim programına katılmanızı sağlar.

Standart program; teorik ve pratik olmak üzere 3 hafta boyunca, genel merkezimizde konusunda uzman ekipler tarafından verilen eğitimlerle gerçekleştirilir. Ardından Franchise Bayi açılana kadar geçen süre boyunca, belirlenen gelişmiş bir Pizza Tomato bayisinde; pizza yapımı, ürün kalitesi, hijyen, müşteri odaklı satış, sipariş alımı, pazarlama, finans gibi konularda çok ayrıntılı bir eğitim programı uygulanır.

Bu eğitimi alan kişiler teste tabi tutulurlar ve başarılı olanlara Pizza Tomato tarafından sertifika verilir.

Şube açıldıktan sonra da eğitim departmanımız; gelişmiş bir pizza dükkanının oluşması için servis, bilgi ve ürün kalitesinin standartlarını korumak amacıyla 3 hafta boyunca kontrollerine devam eder. Kontrol ve rutin eğitimler Francihse Bayinin çalışma sürecinde de devam etmektedir.
Pizza Tomato’nun Lojistik Desteği Nasıldır?


Gıda ürünlerimiz, ekipmanlarımız ve sarf malzemelerimiz Pizza Tomato merkez ve anlaşmalı tedarikçi firmalar tarafından belirli rut planında şubelere sevk edilir.
Pizza Tomato Bayilik Fiyatları Nedir?


Pizza Tomato'nun bayilik fiyatları konsept çeşiti ve metrekare bazlı olarak değişkenlik göstermektedir,
aşağıdaki linklerden konseplere göre ortalama maliyetlere ulaşabilirsiniz.